gaziantep lazer epilasyon
gaziantep lazer epilasyon gaziantep lazer epilasyon

Lazer Epilasyon

now güzellik

GHOST LASER A+ GOLD YENI TEKNOLOJI HAYALET LAZER

Eğer bir tüyü yok etmek istiyorsak öncelikle papillanın (kıl kökü) yankılması gerekmektedir . Kıl köküne hangi sistemi uygularsanız uygulayın papilaya (kıl kökü)  ulaşmak zorundasınız. Şu ana kadar uygulanan lazer sistemlerinin tümünde tek dalga boyu kullanmak zorundaydınız. Örneğin şu anda kullanılan cihazlar arasında Alexandrite Lazer Epilasyon cihazı 720 nm , Diod Lazer Epilasyon cihazı 810 nm , ND:Yag Lazer Epilasyon cihazı ise 1064 nm dalga boyu ile ısı vermekte ve kıl kökünü tahrip etmektedir. Her insanın ve her tüyün derinliği ve kalınlığı  birbirinden farklıdır bu nedenle her kıl yapısına ve her kıl köküne farklı ısı verilmesi gerekmektedir iyi bir sonuç alınabilmek o zaman mümkün olur, örnek vermek gerekirse  ince tüyler için daha sığ bir ışık kullanılması gereklidir papilla (kıl kökü) yı tahrip edebilelmemiz için 720 nm den daha sığ bir ışın uygulanmalıdır, uygulanmadığı takdirde daha derinlere inildiği için ya uyuyan diğer kıl soğanları uyanır yada tüy kökü tahrip olması mümkün olmayacak hale gelir. Ghost Lazer  Epilasyon ( Hayalet Lazer Epilasyon) sisteminde tam kıl kökünün istediği derinliğine ulaşmanız mümkündür. Ghost Lazer  Epilasyon ( Hayalet Lazer Epilasyon) ışın vermek yerine  ısı vererek kıl köklerini istenilen derecede tahrip eder. Uygulama sırasında  -10 C lik soğutma başlığı bulunduğundan  acı hissetmezsiniz . Ghost Lazer  Epilasyon Epilasyon ( Hayalet Lazer Epilasyon) yönteminin temel prensibi dermis tabakasının altını ısı ile yoğunlaştırarak , ısının gittiği tüm kıl köklerini tahrip etmek ve uzun süreli epilasyon sağlamaya yönelik bir uygulama haline getirmektir. Cilde hiçbir zarar vermeden deri altına yayılan lazer enerjisi  , o bölgedeki kıl foliküllerinin soğancıklarına tesir ederek kıl soğancığının tekrardan büyümesini engellemekten başka bir şey değildir. Ghost Lazer  Epilasyon Epilasyon ( Hayalet Lazer Epilasyon) hiçbir şekilde Cilt rengi ayrımı yapmaz ( esmer, kumral, beyaz ) ayrıca hiçbir kıl rengi ayrımıda yapmaz ( ince, ayva tüy, orta ve kalın ) ve tüm vücutta kalıcı epilasyon sağlama imkanı verir . Şu ana kadar kullanılan sistemlerde lazer ile veya IPL ile, sadece  kıla belli bir seviyede enerji verirsiniz. Bu enerji eğer çok düşük olursa sonuç alamaz ve kıllarınız tekrar çıkmaya devam eder ayrıca  sadece kılın üst kısmı yanar ve 1 hafta sonra yeniden çıkmaya devam eder . Eğer Yüksek enerji verirseniz vücudunuzda yanıklar ve lekelenmeler oluşabilir.

Ghost laser'de ise optimal doz, tamamen parçalar halinde verilerek  kesinlikle herhangi bir yanık oluşumuna izin vermez  Lazer Epilasyon yaptırıp hemen 5 dakika sonra denize girebilir ve rahatlıkla güneşe yatabilirsiniz bu özellik şu anda  hiçbir cihazda bulunmamakta olup  ayrıca alınan sonuçlar mükemmeldir.

Ghost Lazer  Epilasyon Epilasyon rahatlıkla bayanlarda merkezimizde uygulandığı bölgeler Çene, Bıyık, Yanak, Tüm yüz, Koltukaltı, Yarım Kol, Tüm Kol, Göğüs, Göbek, Omuz, Bel Boşluğu, Yarım Bacak, Tüm Bacak, Gental bölge yani özel Bölge olmak üzeredir.

Ghost Lazer  Epilasyon Epilasyon rahatlıkla erkeklerde merkezimizde uygulandığı bölgeler Sakal üstü, Ense, Çene, Bıyık, Yanak, Tüm yüz, Koltukaltı, Yarım Kol, Tüm Kol, Göğüs, Göbek, Omuz, Bel Boşluğu olmak üzeredir.

Gaziantep Lazer Epilasyon Uygulamaları hakkında Detaylı Bilgiyi  Salonumuzdan 0 342 320 00 99 Nolu 7/24 Danışma Hattımızdan alabilirsiniz.