gaziantep lazer epilasyon
gaziantep lazer epilasyon gaziantep lazer epilasyon

Uygulama Videolarımız

Ghost Laser Yani Hayalet Lazer Ghost lazerde sıfır acı ve yanma riski kesinlikle yoktur ayrıca lazer yaptırıp hemen denize girebilir güneşlenebilirsiniz hiçbir şekilde iz kalmaz yanık oluşmaz bu özellik sadece Ghost Lazere özgüdür diğer cihazlarda işlem yapıldıktan en aşağı 15 gün sonra güneşe çıkmalısınız ayrıca ghost laser bütün kıl köklerini görür kızıl, sarı, kalın ince ve beyazlar dahil bütün kökleri görme özelliği vardır sonuç olarakta tüm cihazlardan üstündür.

İpek Kirpik Güzelliğin vurgulu bakışların altına gizlenmiş halini ortaya çıkartan kirpikler, genetik olarak gür ya da seyrek, uzun ya da kısa olabiliyor. Daha anlamlı ve derin bakışlar için uzun kirpiklerin hayalini kuran bayanların sayısı da hayli fazla. Pek çok kimyasal ilaç uygulaması, kirpik güçlendirici serum uygulamaları mevcut. Bu uygulamalar uzun vadede sonuç verebiliyor olsalar da gözler için alerji riski taşıyabildiklerinden şimdilik kısa sürede uzun ve dolgun kirpiklere kavuşmanın en kısa yolu ipek kirpik uygulaması gibi görünüyor.

Gaziantep Dövme Sildirme Vücutta çeşitli desen ve figürler oluşturmaya yarayan ve uygulayıcısına göre son derece ilgi çekici bir görünüm sağlayabilen dövmeler genellikle pek çok kez bir pişmanlık sebebi olmaktan öteye gidemiyor. Özellikle erken yaşlarda yaptırılmış dövmelerini sildirmek isteyen kişilerin sayısı oldukça fazla. Ancak dövme yaptırma işlemi, deri altına iğne ile mürekkep işleme tekniği ile uygulandığından, çeşitli kimyasallar ya da buna benzer maddeler ile dövme sildirme yapmanız mümkün olamıyor. Ancak bunun için profesyonel destek sağlayan güzellik salonumuzu tercih edebilirsiniz.

;