gaziantep lazer epilasyon
gaziantep lazer epilasyon gaziantep lazer epilasyon

Lazer Epilasyon

ghost hayalet lazer

Buz başlı LAZEr epilasyon

Buz başlıklı Lazer epilasyon uygulaması yeni gelişen teknoloji ile vücut ısınız -10 dereceye düşürülerek yapılmaktadır. Şu ana kadar yapılan en acısız, en hızlı ve en son teknolojidir. 810nm dalga boyutunda lazer teknolojisiyle vücudunuzdaki kıl köklerine etkisini göstererek çalışan bir sistemdir. 2009 yılından itibaren Ütüleme Epilasyon teknolojisi sayesinde artık acısız bir hale getirilmiş ve bu teknoloji de yine Buz başlıklı Lazer  teknolojisi ile gerçekleşmiştir.

2015 yılının sonunda Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyon a bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok, çünkü artık Buz Başlıklı Lazer Epilasyon cihazlarının başlığı Buz, işte Buz Başlıklı Lazer Epilasyon ismi de buradan geliyor. Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı çünkü artık Buz Başlıklı Lazer Epilasyon cihazlarının tedavi başlık uçları çok daha geniş ve büyük işte bu yüzden, Buz Başlıklı Lazer Epilasyon çok daha hızlı. Buz Başlıklı Lazer Epilasyon teknolojisiyle sıcak taş masajı konforunda ve çok kısa süren seanslarıyla uygulama yaptırabilirsiniz.

Lazer Epilasyon ve 35 dakikada komple tüm vücut

Buz Başlıklı Lazer Epilasyon teknolojisinin avantajlarından biri de büyük ebatlara sahip tedavi başlığı ile her atışta çok daha büyük bir alana etki etmektedir. Mesela diğer lazer sistemleriyle saatler süren tüm vücut epilasyonu Buz Başlıklı Lazer Epilasyon ile sadece 30 dakika da tamamlanıyor. Ayrıca kesin sonuçlar elde etmek için gerekli olan seans sayısı da düştü! Klinik araştırmalara göre altı hafta aralıklı sekiz seansın optimum sonuçlar elde etmek için yeterli olduğunu gösteriyor.

Buz tutan tedavi başlığı

İsmindende anlayacağınız gibi Buz Başlıklı Lazer Epilasyon acı eşiği çok düşük olan kimselerde bile sinek ısırığı kadar az bir acı ile verimli sonuç demektir, Buz tutan tedavi başlığını vücudunuzda dolaştırarak istenmeyen tüylerden kurtulmak artık çok daha konforlu bunu başlık buz tuttuğundan  vücudunuza değdiğinde anında başlığın değdiği yeri soğuttuğu için siz acı hissetmiyorsunuz lazer ise etkisinden hiçbir şey kaybetmiyor İşte teknoloji ve işte Buz Başlıklı Lazer Epilasyon.